311

چون که مسائل مربوط به نظام و انقلاب اسلامی از دغدغه های جوانان ما هست و انگیزه ای برای حضور و رشد در این موارد برای خدمت به زمینه سازی ظهور داریم باید نسبت به موضوعاتی شناخت دقیق داشته باشیم. مفهومی به نام فرهنگ فقط یک کلمه است که دریایی از معانی رو در خودش جای داده اما مهم ترین مقوله و دغدغه برای امروز جامعه و شخص مقام معظم رهبری هست. از این رو باید در این خصوص از منظر رهبر عزیزمان به مسئله نگاه عمیق و جامعه داشته باشیم.

این کتاب یک مرجع کامل هست که تمام جنبه های نظری رهبر انقلاب را پوشش داده و طبق سخن ناشر کتاب هر صحبت جدید آقا در مقوله های فرهنگی در بخشی یا فصلی از این کتاب جای خواهد گرفت.

مورد تایید دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری هم هست. 

منبع

http://book-khamenei.ir/index.aspx?&fkeyid=&siteid=1&pageid=208&description=30815

این کتاب توسط بنده خریداری شده و از مشتاقان درگزی که قصد مطالعه دارند رایگان امانت داده میشود.

  • قیمت:225000 ریال

  • به اهتمام:امیر سیاهپوش، علی آقاپور
  • تهیه و تدوین علمی:مرکز پژوهش‌های فرهنگی اجتماعی صدرا
  • تعداد صفحات:1214
  • قطع:وزیری

توضیحات کامل در ادامه مطلب

درباره کتاب

کتاب فرهنگ در منظر مقام معظّم رهبری حاصل تلاشی است که از یکسو ارایه‌ی اثری شامل برخی مباحث نظری مطرح و قابل اعتناء صاحب‌نظران و نظریه‌پردازان حوزه‌ی فرهنگ را وجهه‌ی همّت خود قرار داده و از سوی دیگر سعی در ارایه‌ی تصویری موزون از منظومه‌ی فکری و دیدگاههای راهبردی رهبر معظّم انقلاب اسلامی در این حوزه دارد تا در مجموع اهمیّت، حساسیّت، عمق و گستردگی مباحث آن را برای مخاطبین کتاب روشن سازد.
این کتاب به اهتمام امیر سیاهپوش و علی آقاپور (مرکز پژوهش‌های فرهنگی اجتماعی صدرا) تدوین و توسط مؤسسه نشر شهر در 1164 صفحه عرضه شده است.

موضوعات مهم

اهمیّت و پیچیدگی فرهنگ/ مبانی فرهنگ/ عرصه‌های فرهنگ/ جبهه‌ی فرهنگی/ مدیریت فرهنگی/ تبلیغ و نشر فرهنگ، عوامل و ابزار آن/ صدور و انتشار فرهنگ انقلاب